Corey Cole בראיון בלעדי על Hero-U

03/05/2019
תמונת כתבה

ביולי 2018 יצא משחק הרפתקאות פרי פיתוחם של Lori & Corey Cole - בעל ואישה, אשר יצרו משחקים מצליחים עבור חברת Sierra כמו סדרת Quest for Glory האגדית, Mixed-Up Mother Goose ו-Castle of Dr. Brain. המשחק, הוא מיזם Kickstarter שגייס מעל ל-400,000$ אשר שם אתכם בנעליו של שון אוקונר – נער מקסים וחכם ממוצא אירי, שגדל בעוני ומאמין שהדרך היחידה שלו לשבור את המעגל הזה היא להפוך לגנב מקצועי. אנחנו שמחים להביא לכם כאן ביקורת קצרה למשחק לצד ראיון אישי עם Corey Cole.

כותר חדש ל-Leisure Suit Larry

24/05/2018
תמונת כתבה

יקיר הנשים אמור לחזור לעניינים עם משחק חדש בשנת 2018 ל-PC ול-Mac

ראיון קצרצר עם יוצרו של Ars Quest

03/05/2018
תמונת כתבה

Ars Quest הוא משחק קווסט ישראלי מבוסס טקסט אשר נוצר על ידי גל ממליה. הפעם הצטרף אלינו לראיון קצר יוצר המשחק בכבודו ובעצמו.

ההיסטוריה של Leisure Suit Larry - חלק א

16/03/2018
תמונת כתבה

הוא נולד ב-24 ביולי והוא מתגורר בקליפורניה. גובהו 177 סנטימטרים, הוא שמנמן בעל עיניים כחולות ורווק. זהו Larry Laffer. אם נולדתם בשנות ה-80 או לפני, יש סיכוי לא מבוטל שיצא לכם לשמוע ואולי אפילו לשחק ב-“Larry”. בכתבה זו נביא את הסיפור מאחורי סדרת המשחקים Leisure Suit Larry, האנשים שהיו אחראים ליצירתה ונציג חלק מפריטי המוזיאון אשר נוגעים למשחק.

סרט דוקומנטרי חדש אודות ההיסטוריה של Tex Murphy

23/12/2017
תמונת כתבה

לפני כמספר שבועות הועלה סרט דוקומנטרי על הבלש הפרטי המפורסם, טקס מרפי, ובו גילויים חדשים ומרתקים על הסדרה.

ההיסטוריה של ה-Warez

10/12/2017
תמונת כתבה

שלום חברים! הפעם נשתגר בזמן אל עבר שנות ה-70 ומשם נתקדם אל שנות ה-80, ה-90 וההווה. במסענו נסקור את תופעת ה-Warez. במילים פשוטות, Warez (קיצור של “Software”) הוא ביטוי שמתאר תוכנה שנפרצה או הועתקה באופן לא חוקי. ”תוכנה” יכולה להיות גם משחק כמובן.

נמלולים והפתעות מחשבת

12/08/2017
תמונת כתבה

הנמלולים (Lemmings) היה אחד המשחקים המוכרים והפופלריים ביותר בישראל ובעולם בתחילת שנות התשעים. השבוע בעקבות הפניה של חבר יקר, הצלחנו להשיג עותק של המשחק בעברית. כשפתחנו את הקופסה של המשחק ביחד, גילינו הפתעה נעימה במיוחד: עלונים שיווקיים למגוון משחקי מחשבת, ביניהם הנסיך הפרסי, וטייס קרב – סימולטור F-16 פופלרי מאוד באותה תקופה (1991).

עדכונים לסוף שבוע ה-21 ביולי

21/07/2017
תמונת כתבה

שלום חברים,
האתר מתחיל לקבל צורה ואנחנו רוצים להודות לכל מי שביקר בו עד כה. קצת עדכונים:

1. שיפרנו את מנוע החיפוש שלנו. הקוד הרבה יותר יעיל ובנוסף לכך הוספנו לכל משחק בדף החיפוש אייקונים שבאמצעותם תוכלו לדעת האם למשחק קיימות תמונות נוספות, סרטוני YouTube, מסמכים רלוונטיים ועוד.

2. הגיע אלינו משלוח די גדול של משחקים ואנחנו עובדים על סריקה של התכולה שלו והעלאה לאתר. יש כמה דברים נדירים ומאחוריהם סיפורים מרתקים. עוד על זה בתוך דף העדכון.

3. הוספנו קצת תוכן לאתר: משחקים חדשים, תיאורים, תמונות נוספות.

על Parkan, Perestroika וחברת NIKITA הרוסית

07/05/2017
תמונת כתבה

אחד המשחקים הראשונים ששיחקתי במחשב היה משחק בשם Perestroika או Toppler.
אני זוכר עד היום בבירור שסבתא שלי ז"ל נהגה לשחק עם האחים שלי ואיתי במשחק הזה על מחשב ה-286 שהיה לנו.
זה היה בשנת 1991, שנה שבה אירועים משמעותיים רבים התרחשו כמו פריצת מלחמת המפרץ הראשונה, התפרקות ברית המועצות ועוד. מכיוון שזה אחד מהזיכרונות הכי נעימים שיש לי ומכיוון שאני זוכר שלמשחק הזה הייתה היסטוריה מרתקת, החלטתי לחקור את הנושא ולהקדיש את הכתבה הראשונה של המוזיאון לסבתי היקרה.

כוכב כחול - סיפורו של סימולטור הטיסה האגדי

07/05/2017
תמונת כתבה

בכתבה זו נסקור את סיפורם של שניים מהפריטים האהובים והנדירים שיש לנו במוזיאון בראיון בלעדי עם אחד מאנשי צוות הפיתוח של המשחק

משלוח של דברים טובים

07/05/2017
תמונת כתבה

השבוע הגיע אלינו משלוח עם המון משחקים מגניבים, הצטרפו אלינו כדי לראות ביחד מה יש בארגז.

אזור חברים


הרשמההרשמה

התחברותכניסה

עקבו אחרינו

פייסבוק

עדכוני משחקים

התווסף מסמך למשחק California Games

התווסף מסמך למשחק California Games

התווסף מסמך למשחק California Games

התווסף מסמך למשחק California Games

התווסף מסמך למשחק California Games