פריטים של חברת Sierra


היסטוריה פריטים ספרים קטלוגים מדיה קישורים
שם הפריט: החברה מאנדרומדה
שנת ייצור: 0
סוג הפריט: תמונה

תמונת פריט

"החבר'ה מאנדרומדה" (Guys From Andromeda) הוא כינוי לשני המתכנתים Mark Crowe ו-Scott Murphy אשר היו היוצרים של סדרת Space Quest האגדית.
תמונה זו היא חלק מאוסף של תמונות חתומות אשר חולקו למעריצי Sierra. ידוע לנו על מעריצים שנשלחו אליהם תמונות דומות, כאשר הביעו את אהבתם לחברת Sierra במכתבים ששלחו למשרדי החברה במהלך שנות ה-80 וה-90.
ג'ון וויליאמס, שהיה בכיר בחברת Sierra, מספר כי הוא זוכר שהוא לווה את החליפות שבתמונה למצעד שהתקיים ב-Oakhurst קליפורניה, שם גם היו משרדי החברה בשנות ה-80.
בשנת 2012, הצמד המפורסם שמככב בתמונה, התאחד בשנית והקים את חברת Guys From Andromeda LLC, לטובת פיתוחו של המשחק SpaceVenture. המשחק הצליח לגרוף מעל לחצי מיליון דולר ב-Kickstarter!

שם הפריט: כרטיס ברכה לרגל חג המולד
שנת ייצור: 1992
סוג הפריט: כללי

תמונת פריט

כתב רשמי של החברה אשר נשלח ל-Beta Testers של החברה. "בטה טסטרס" הם אנשים מתוך קהל היעד של המשחק, שתפקידם הוא לנסות אותו. המכתב הנחמד הזה מלא בחתימות מקוריות של עובדי חברת Sierra והגיע איתו גם דיסקט עם כרטיס ברכה לחג המולד של שנת 1992. בשנה זו Sierra הוציאה משחקים רבים כמו King's Quest 6, The Dagger of Amon Ra, Quest for Glory 3, The Island of Doctor Brain, Inca, Caesar ועוד.

להלן תרגום של מלל המכתב:
"בעוד שנה נוספת מגיעה אל קיצה, אנחנו ב-Sierra מסתכלים לאחור על זמנים שמחים ולעיתים קדחתניים אשר קשורים לפיתוח המוצרים שלנו. רבים מזכרונות אלו שזורים בד בבד עם תוכנית ה-Beta Testing שלנו ועם האנשים המסורים אשר עזרו לנו לייצר מוצרים איכותיים ללקוחות שלנו. זוכרים את הימים בהם עליכם היה לנסות להבין מה מישהו אמור לעשות עם "חור בקיר"? האם אי פעם תצליחו לצאת מהמבוך? כמה פעמים מישהו יכול להיהרג על ידי נמלה ענקית ועדיין לרצות לטעון את המשחק? האם הלכתם לאיבוד בחושך ב-Quest for Glory 1? האם שוטר עדיין היה יכול לקבל תשלום עבור נסיעה כל היום בעיר תוך שהוא מחכה שנבל יצוץ? האם חשבתם שנידונתם לבלות את שארית חייכם נטושים באי של Dr Brain? האם אי פעם תהיתם כמה צלקות Laura Bow קיבלה כשהיא זחלה החוצה מהמלתעות של T-Rex? האם אתם חושבים שבן פרנקלין צריך להזמין מישהי להצטרף אליו לג'קוזי? לאלו מכם שעבדו על Eco 2, האם כדאי לנו לשנות את שם המשחק ל-"Lost Secret of the Flooded Forest"? הצוות ב-Sierra רוצה להביע את ההערכה שלנו לכל ה-Beta Testers על זמנם והמאמצים שהשקיעו במהלך השנה החולפת, ואנו מקווים שהשנה החדשה תגולל חוויות מרגשות נוספות ומשותפות תחת תוכנית ה-Beta Testing שלנו. כמו כן, אנו רוצים לאחל לכם ולמשפחותיכם המשך אושר לא רק במהלך תקופת החגים אלא בשנה כולה.
איחולים לבביים ממשפחת Sierra"

לצפייה בכרטיס הברכה לחצו כאן:
https://www.youtube.com/watch?v=zK0kK9jxUA8

אזור חברים


הרשמה

כניסה

עקבו אחרינו

פייסבוק

עדכוני משחקים

הועלתה תמונת אריזה למשחק Cannon Fodder

הועלתה תמונת אריזה למשחק Hyperdyne Sidearms

הועלתה תמונת אריזה למשחק Hunter Hunted

הועלתה תמונת אריזה למשחק Blair Witch, Volume I: Rustin Parr

הועלתה תמונת אריזה למשחק Apache Strike